Четвер
26.04.2018
14:16
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Відділ освіти Іршавської райдержадміністрації
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 178

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Січень » 4 » Районні змагання зі спортивного орієнтування на «Кубок Діда Мороза »
11:23
Районні змагання зі спортивного орієнтування на «Кубок Діда Мороза »

 Світлина від Райсютур Іршавської.    

 Нещодавно відбулися відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування на «Кубок Діда Мороза -2017». Даний захід організував і провів колектив Іршавської райСЮТур (директор І.І.Терпай) спільно з колективом Закарпатського Центру туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді (м.Ужгород). Ідею проведення таких відкритих змагань подав заступник директора Українського державного центру туризму, краєзнавства (м.Київ) – Олександр Наровлянський. Участь у цих змаганнях прийняли близько 150 учасників, серед яких вихованці гуртків Ірщавської райСЮТур, ЗЦТКЕСУМ (м.Ужгород), Хустської райСЮТур та юні туристи з м.Києва.
Змагання проходили в центральній частині м.Іршава та в міському парку. Всі юнаки та дівчата змагалися в різних вікових групах. 
Досить вдало виступили на змаганнях вихованці Іршавської райСЮТур. Серед переможців:
У групі Ж-10
І місце - Романець Алла (с.Довге, керівник гуртка: Боднар В.В.)
ІІ місце - Попович Владислава (с.М.Раковець, керівник гуртка: Попович Л.В.)
ІІІ місце - Савко Анастасія (с.М.Раковець, керівник гуртка: Попович Л.В.)
У групі Ж-11
ІІІ місце - Тригубова Олександра (с.В.Раковець, кер. гуртка: Половка М.В.)
У групі Ж- 12
І місце - Добромірська Вікторія (с.В.Раковець, кер. гуртка: Добромірська О.В.)
ІІ місце - Горзов Владислава (с.В.Раковець, кер. гуртка: Добромірська О.В.)
У групі Ж-13
ІІ місце - Чока Юліана (с.Чорний Потік, кер.гуртка:.Шкіря Я .М.)
ІІІ місце - Лендєл Олександра (с.Чорний Потік, кер.гуртка:.Шкіря Я .М.)
У групі Ж-14
ІІ місце - Цогла Діана (с.Білки,керівник гуртка: Осійський О.Д.).
ІІІ місце - Ісак Олександра (с.Довге Боднар О.Д.)
У групі Ж - 16
І місце - Дьякова Анна (м.Іршава, керівник гуртка: Жідов І.І.) 
ІІ місце - Коровська Дарина (м.Іршава, керівник гуртка: Жідов І.І.) 
У групі Ч- 10
ІІ місце - Панько Василь(с.Довге, керівник гуртка: Боднар В.В.)
ІІІ місце - Антосяк Юрій (м.Іршава, керівник гуртка: Дутка М.М.)
У групі Ч- 11
І місце - Осійський Валентин (с. Ільниця, керівник гуртка: Осійська Л.Р.)
ІІ місце - Король Віктор (с.Осій, керівник гуртка: Матіко А.М.)
ІІІ місце - Черничко Максим (с.Осій, керівник гуртка: Матіко А.М.)

У групі Ч - 12
ІІІ місце - Ожоганич Ярослав (с.М..Раковець, керівник гуртка: Попович Л.В.)
У групі Ч - 13
І місце - Чедрик Євген (м.Іршава, керівник гуртка: Пеленьо Л.М.)
ІІ місце - Марущинець Владислав (с.В.Раковець, кер. гуртка: Половка М.В.)
ІІІ місце -Половка Денис(с.В.Раковець, кер. гуртка: Половка М.В.)
У групі Ч- 14
І місце - Ширило Євген (м.Іршава, керівник гуртка: Жідов І.І.)
ІІ місце - Куля Мирон (с.Довге, керівник гуртка: Боднар О.Д.)
ІІІ місце - Попик Ілля (м.Іршава, керівник гуртка: Пеленьо Л.М.)
У групі Ч - 15
І місце - Галас Сергій (м.Іршава, керівник гуртка: Дутка М..М.)
ІІ місце - Лацко Іван (м.Іршава, керівник гуртка: Дутка М.М.)
ІІІ місце - Воробканич Ігор (м.Іршава, керівник гуртка: Дутка М.М.)
У групі Ч -16
І місце - Боднар Олег (с.Довге, керівник гуртка: Боднар О.Д.)

Всі учасники та їх наставники задоволені змаганнями, оскільки кожен з них був нагороджений. Грамоти переможці і учасники отримали від УДЦТКСУМ, а вручав їх справжній Дід Мороз.

Світлина від Райсютур Іршавської.

Світлина від Райсютур Іршавської.

Світлина від Райсютур Іршавської.

Світлина від Райсютур Іршавської.

Переглядів: 50 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт

Кошик
Ваш кошик порожній

Пошук

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту